Kullanım Şartları

Borusan Manheim Açık Artırma ve Araç Paz. Ve Tic. Ltd. Şti. , şirketinin bir hizmeti olan www.manheimturkiye.com sitesine hoş geldiniz. Bu hizmeti kullanmak suretiyle, işbu Ziyaretçi Sözleşmesinin ve www.manheimturkiye.com adresinde bulunan Manheimturkiye.com Gizlilik Politikası’nın şartlarına riayet etmeyi kabul etmiş oluyorsunuz. Bunlar siz ve Borusan Manheim arasında yasal olarak bağlayıcı sözleşmelerdir; lütfen her iki sözleşmeyi de dikkatle okuyunuz.

1. Genel Hükümler

www.manheimturkiye.com, otomobil satıcılarını, üreticilerini, finansal kiralama şirketlerini ve diğer otomotiv sanayi çalışanlarını bir araya getiren, bir otomotiv açık artırma sitesi ve hizmetidir. manheimturkiye.com’da, araç listeleri, araçların ayrıntılı bilgilerini içeren detay sayfaları, ekspertiz-temizlik-nakliye bilgileri, uyarı ışıkları ile ilgili bilgiler, online açık artırma , bana özel bilgileri yer almaktadır. Borusan Manheim kullanıcılarının mahremiyetine saygı duyar. Lütfen manheimturkiye.com Gizlilik Politikası’nı gözden geçirmek için birkaç dakika ayırınız. Internet sürekli gelişmekte olan bir ortamdır. Borusan Manheim işbu sözleşmenin şartlarını zaman zaman değiştirebilir. Bu gibi değişikliklerden sonra bu internet sitesini kullanmaya devam ettiğiniz takdirde, tadil edilmiş işbu sözleşmeyle bağlı olmayı kabul etmiş oluyorsunuz. Borusan Manheim, herhangi bir zamanda, bu hizmeti ya da bu hizmetin herhangi bir bölümünü değiştirebilir ya da geçici olarak durdurabilir ya da bu hizmete ya da bu hizmetin herhangi bir bölümüne erişimi kısıtlayabilir ya da bu hizmeti sona erdirebilir. Aksi belirtilmediği takdirde, manheimturkiye.com üzerinden gerçekleştireceğiniz mal ya da hizmet alış verişlerinden kaynaklanacak bilumum ücret, bedel, vergi ya da vergilendirmeden tamamen siz sorumlu olacaksınız. manheimturkiye.com, manheimturkiye.com üzerinden listelenen ya da satılan herhangi bir mal ya da hizmetten sorumlu değildir ve bu gibi mal ve hizmetlerin yerine getirileceğini garanti etmemektedir.

2. Üye Özellikleri

Borusan Manheim, Manheimturkiye.com sitesinde bulunan hizmetlerin pek çoğundan faydalanmak ya da bilgilerin pek çoğuna erişmek isteyen alıcı ve satıcıların kaydolmasını talep etmektedir. Örneğin, Borusan Manheim açık artırmalarının takvimini görmek, açık artırmaya çıkacak araçlar hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve Manheimturkiye.com Online Açık Artırma’ya katılmak gibi Manheimturkiye.com hizmetlerinden ancak kayıtlı üyeler faydalanabilirler. Sitemizde yer alan belirli hizmetlerin kendilerine ait satın alma politikaları ve/veya hizmet şartları olabilir; bu hizmetleri kullandığınız takdirde onların şartlarına bağlı olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Manheimturkiye.com sitesinde verdiğimiz bilgilerin sizin için faydalı olacağını umuyoruz; mamafih, faydalı ve doğru bilgi verme gayretimize rağmen, zaman zaman hatalar olabilir. Herhangi bir araç ya da açık artırma hesabı bilgisi de (kredi limitleri, sahip olunan para ya da ödenecek para, v.s. gibi) dahil olmak üzere, Manheimturkiye.com’da ya da Mainheimturkiye.com’un herhangi bir hizmeti aracılığıyla sunulan herhangi bir bilgiye güvenmeden önce, bilginin doğru olduğunu teyit etmelisiniz. Borusan Manheim, Manheimturkiye.com’da ya da Mainheimturkiye.com’un herhangi bir hizmeti aracılığıyla sunulan herhangi bir bilgiden sorumlu değildir ve bu gibi bilgilerin doğruluğunu ya da güvenilirliğini garanti etmemektedir.

Simulcast hizmetimiz, üyelerin seçkin Borusan Manheim mekânlarında düzenlenen canlı araç açık artırmalarına fiili olarak katılma fırsatı verir. Bu hizmet, canlı ses ve görüntü yayını almanıza ve bizzat katılamayacağınız açık artırmalarda araçlar için fiyat vermenize imkan tanır. Bu yayınların tüm açık artırma süresince kesintisiz yapılmasını temin etmek için her türlü çabayı göstermemize rağmen, sağladığımız herhangi bir ses ya da görüntü yayınının kesintisiz gerçekleşeceğini garanti edemeyiz. Simulcast hizmetini kullanarak açık artırmalara katılabilmeniz için, Borusan Manheim’e üye olmanız gerekmektedir. Simulcast hizmetimizi kullandığınız takdirde, katılmış olduğunuz açık artırmanın tüm şart ve koşullarıyla bağlı olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Bu şart ve koşullar, tüm meblağların vadesi geldiğinde ödenmesine ilişkin şartları ve söz konusu aracın elde hazır olmasına ilişkin kısıtlamaları -anılan şart ve kısıtlamalar ile sınırlı olmamak kaydıyla- içerebilir. Diğer şart ve koşullar ve/veya satın alma politikaları postalanacak ya da Simulcast sayfasında linki verilecektir ya da fiilen katılmakta olduğunuz açık artırma üzerinden erişilebilir olacaktır.

Diğer Üye Hizmetleri Üyeler, Borusan Manheim tesislerinden herhangi biri hakkında detaylı bilgi edinmek (sözleşmeler, haritalar ve talimatlar, satış tarihleri ve takvimler, kayıt formları ve politikaları da dahil olmak üzere), açık artırmanın ya da araçları satışa koyanın satış öncesi stoklarını incelemek, belirli araçları aramak ve Borusan Manheim açık artırmalarında satılmış arabaların satış sonrası fiili fiyatlarını öğrenmek ve fiyatlandırma stratejilerini ileride daha iyi belirlemek için diğer Manheimturkiye.com hizmetlerinden faydalanabilirler. Ayrıca, Borusan Manheim ileride siteye başka hizmetler ya da fonksiyonlar ekleyebilir. Şu an sitede mevcut hizmetlerin pek çoğu için söz konusu olduğu gibi ve ileride eklenecek hizmetler için de söz konusu olabileceği gibi, özellikle bu hizmetleri kullanmanız ya da alımınız ya da bu hizmetler üzerinden elde edilebilir ürünler ve hizmetler ile ilgili ilave şartlar ve koşullara tabi olabilirsiniz. Bu gibi ilave şartlar ve koşullar postalanacak ya da sitede hizmete eriştiğiniz alanda linki verilecektir. Bu hizmetleri kullandığınız takdirde, ilgili hizmet ile ilgili olabilecek ilave şart ve koşulların herhangi biriyle bağlı olmayı kabul etmiş olursunuz. Tüm bilgilerimiz için söz konusu olduğu gibi, açık artırmalarımız ve araçlarımız hakkında verdiğimiz bilgiler değişebilirler; böyle bir bilgi ile harekete geçmeden önce bilginin doğru olduğunu teyit etmelisiniz.

3. Diğer Sitelere Linkler

Manheimturkiye.com, Borusan Manheim ile ilişkili olabilecek bireysel araç açık artırmaları için web sitesi linkleri verebilir ya da Manheimturkiye.com ve de kendi açık artırma siteleri üzerinden araçlar teklif edebilir. Borusan Manheim bu bireysel açık artırma sitelerinin bazılarına güç sağlayabilir ya da yer verebilir, ancak Borusan Manheim bu sitelerin içeriğinden ya da üzerinden elde edilebilir araç, ürün ya da hizmetlerin herhangi birinden sorumlu değildir. Borusan Manheim ve iştiraklerini, bu bireysel açık artırma sitelerini kullanmanızdan ya da bireysel açık artırma siteleri üzerinden herhangi bir ürün ya da hizmeti satın almanız ya da kullanmanızdan kaynaklanan, sizin maruz kalabileceğiniz herhangi bir zarardan muaf tutuyorsunuz ve onlara karşı herhangi bir iddiada bulunmayacağınızı kabul ediyorsunuz.

4. Mülkiyet

Manheimturkiye.com üzerindeki materyaller Borusan Manheim şirketinin ya da lisansörlerinin malıdır ve TC telif hakları kanunları, uluslararası anlaşmalar ve diğer telif hakları kanunları ile korunmaktadır. İşbu sözleşme içerisinde açıkça belirtilmediği takdirde, Manheimturkiye.com’da yer alan materyallerin herhangi birini dağıtamazsınız, iletemezsiniz, görüntüleyemezsiniz, kopyalayamazsınız, değiştiremezsiniz, türev ürünlerini üretemezsiniz ya da bir başka şekilde kendi çıkarlarınız için kullanamazsınız. Manheimturkiye.com’da yer alan herhangi bir bilgiyi almak ve/veya indekslemek için otomatik araçlar kullanamazsınız. Sitede yer alan herhangi bir sayfanın tek bir kopyasını kendi kullanımınız için görüntüleyebilir ya da ara sıra basabilirsiniz, ama önceden malikin yazılı muvafakatini almadan bu site üzerinde yer alan herhangi bir materyali başka bir şekilde çoğaltamazsınız. Önceden malikin yazılı iznini almadan, bu sitede bulunan materyallerin önemli herhangi bir bölümünü, herhangi bir şekilde (elektronik vasıtalar da dahil olmak üzere), kaydedemezsiniz ya da kopyalarını dağıtamazsınız. Manheimturkiye.com’da yer alan materyalleri çoğaltmak ya da dağıtmak için izin talepleri Müşteri Destek birimimize info@Manheimturkiye.com adresine gönderilmelidir. Link sizin ya da şirketinizin ya da Manheimturkiye.com’daki sitenizin herhangi bir onayını ya da kefilliğini belirtmediği ya da gerektirmediği sürece, www.manheimturkiye.com adresindeki Manheimturkiye.com sitesinin ana sayfasına bir üstmetin bağlantısı kurabilirsiniz. Mamafih, önceden Manheimturkiye.com’un yazılı iznini almadan, Manheimturkiye.com’un herhangi bir içeriğini çerçeveleyemezsiniz ya da Manheimturkiye.com’un ya da lisansörlerinin herhangi bir fikri mülkiyetini bir başka web sitesine ya da başka bir servise dahil edemezsiniz. İçeriğimizi çerçevelemek için izin talepleri Müşteri Destek Birimimize info@Manheimturkiye.com adresine gönderilebilir. Manheimturkiye.com ve Manheimturkiye.com logosu, Borusan Manheim Şirketinin tescilli ticari markasıdır. Sitede yer alan diğer ürünlerin ve hizmetlerin adları kendi maliklerinin ticari markaları olabilirler. Manheimturkiye.com’da yer alan herhangi bir ticari markayı ya da hizmet markasını, önceden marka sahibinin yazılı muvafakatını almadan kullanamazsınız. Tüm haklar saklıdır. Manheimturkiye.com’u, herhangi bir kişinin ya da kurumun telif hakkını, ticari markasını ya da diğer fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek için kullanmamayı kabul etmektesiniz. Manheimturkiye.com’a materyal gönderdiğiniz takdirde, materyalin sahibi olduğunuzu ya da gönderinizi materyalin sahibinin kesin muvafakatı ile yaptığınızı beyan etmiş olursunuz. Manheimturkiye.com’a materyal gönderdiğiniz takdirde, Borusan Manheim’a, materyali değiştirme hakkı da dahil olmak üzere, materyalin daimi, ücretsiz lisansını ticari olarak kullanılmak ve materyali bir arşivde saklamak için kalıcı olarak vermiş olursunuz.

ManheimTurkiye.com ve ManheimTurkiye.com logosu, Borusan Manheim Şirketinin tescilli ticari markasıdır. Sitede yer alan diğer ürünlerin ve hizmetlerin adları kendi maliklerinin ticari markaları olabilirler. ManheimTurkiye.com’da yer alan herhangi bir ticari markayı ya da hizmet markasını, önceden marka sahibinin yazılı muvafakatını almadan kullanamazsınız. Tüm haklar saklıdır. ManheimTurkiye.com’u, herhangi bir kişinin ya da kurumun telif hakkını, ticari markasını ya da diğer fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek için kullanmamayı kabul etmektesiniz. ManheimTurkiye.com’a materyal gönderdiğiniz takdirde, materyalin sahibi olduğunuzu ya da gönderinizi materyalin sahibinin kesin muvafakatı ile yaptığınızı beyan etmiş olursunuz. ManheimTurkiye.com’a materyal gönderdiğiniz takdirde, Borusan Manheim’a, materyali değiştirme hakkı da dahil olmak üzere, materyalin daimi, ücretsiz lisansını ticari olarak kullanılmak ve materyali bir arşivde saklamak için kalıcı olarak vermiş olursunuz.

5. Taahhütlerin Reddi ve Sorumluluğun Sınırlandırılması

BU HİZMETE YA DA HERHANGİ BİR MANHEIM PAZAR RAPORUNDA BULUNAN GERÇEK YA DA ÖNGÖRÜLMÜŞ OTOMOBİL DEĞERİ YA DA bana özelHİZMETİNDE BULUNAN HER HANGİ BİR AÇIK ARTIRMA HESABI BİLGİSİ DE DAHİL OLMAK ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE BU HİZMET ARACILIĞIYLA SUNULAN HERHANGİ BİR MATERYALE YA DA BİLGİYE GÜVENMENİZİN RİSKİ SİZE AİT OLACAKTIR. BU SİTEDE YAYINLANMAKTA OLAN BİLGİLER, ÜRÜNLER VE HİZMETLERDE GECİKMELER, EKSİKLİKLER, KESİNTİLER, HATALAR VE/VEYA BAŞKA PROBLEMLER OLABİLECEĞİNİ KABUL EDİYORSUNUZ. AYRICA, MANHEIM PAZAR RAPORU DA DAHİL OLMAK ANCAK BUNUNLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE, BU HİZMET ÜZERİNDEN İNDİRDİĞİNİZ YA DA BİR DİĞER YOLLA SAĞLADIĞINIZ HERHANGİ BİR HİZMETİ YA DA HERHANGİ BİR MATERYALİ, BİLGİYİ VE/VEYA VERİYİ KULLANMANIZ SONUCUNDA ORTAYA ÇIKAN VE SİZİN MARUZ KALABİLECEĞİNİZ HERHANGİ BİR HASAR YA DA ZARARDAN SADECE SİZİN SORUMLU OLACAĞINIZI DA KABUL EDİYORSUNUZ. BU HİZMET SİZE “OLDUĞU GİBİ” SAĞLANMAKTADIR. BORUSAN MANHEIM VE BORUSAN MANHEIM’IN ANA ŞİRKETİ, İŞTİRAKLERİ, TEMSİLCİLERİ VE LİSANSÖRLERİ BU HİZMET ÜZERİNDEN ELDE EDİLEN BİLGİLERİN (BU HİZMET ÜZERİNDE ANILAN, REKLAMI YAPILAN YA DA TANITILAN YA DA SATILAN HERHANGİ BİR BİLGİ, MAL YA DA HİZMETİN) DOĞRU, EKSİKSİZ, GÜNCEL, İHLAL EDİLMEMİŞ, TİCARETE ELVERİŞLİ YA DA BELİRLİ BİR AMACA UYGUN OLDUĞUNU GARANTİ EDEMEZLER VE ETMEMEKTEDİRLER. NE BİZ NE DE DİĞERLERİ HİZMETİN HATASIZ OLACAĞINI NE DE SÜREKLİ SAĞLANACAĞINI YA DA HİZMETİN VİRÜS VE DİĞER ZARARLI UNSURLARDAN ARINMIŞ OLDUĞUNU GARANTİ ETMİYORUZ. BORUSAN MANHEIM VE BORUSAN MANHEIM’IN ANA ŞİRKETİ, İŞTİRAKLERİ, TEMSİLCİLERİ VE LİSANSÖRLERİ, HİÇ BİR KOŞULDA, SİZİN BU SİTEYİ KULLANMANIZDAN KAYNAKLANACAK YA DA Manheimturkiye.com SİTESİNDE LİNK VERİLEN, REKLAMI YAPILAN YA DA TANITILAN HERHANGİ BİR ÜRÜN YA DA HİZMETİ KULLANMANIZDAN KAYNAKLANACAK, SONUÇSAL, ÖZEL, RASTLANTISAL, DOLAYLI, CEZA GEREKTİREN, CEZAİ YA DA HER TÜRLÜ DİĞER HASARLAR DA DAHİL OLMAK ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE (KAYBEDİLEN KAZANÇ VE KARLAR, İŞ KAYBI YA DA VERİ KAYBI DA DAHİL OLMAK KAYDIYLA), DOĞRUDAN HASARLAR HARİCİNDEKİ HERHANGİ BİR HASAR İÇİN, ÖNCEDEN BU GİBİ BİR HASAR OLASILIĞINDAN HABERDAR EDİLMİŞ OLSAK DAHİ, SİZE YA DA HERHANGİ BİR BAŞKA KİŞİYE KARŞI SORUMLU OLMAYACAKTIR. BORUSAN MANHEIM VE BORUSAN MANHEIM’IN ANA ŞİRKETİ, İŞTİRAKLERİ, TEMSİLCİLERİ VE LİSANSÖRLERİNİN, EĞER MEVCUT İSE, HERHANGİ BİR ŞEKİLDE HİZMETTEN KAYNAKLANAN YA DA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE HİZMETLE İLGİLİ HERHANGİ BİR KANUNİ TALEPTEN KAYNAKLANAN YÜKÜMLÜLÜKLERİNİN, SİZİN HİZMETİ KULLANMAK İÇİN BORUSAN MANHEIM’A ÖDEMİŞ OLDUĞUNUZ MEBLAĞDAN, EĞER ÖDEDİYSENİZ, FAZLA OLMAYACAĞINI KABUL EDİYORSUNUZ. BAZI EYALETLER/YARGI ALANLARI SONUÇSAL YA DA RASTLANTISAL HASARLAR İÇİN YÜKÜMLÜLÜĞÜN KABUL EDİLMEYİŞİNE YA DA SINIRLANDIRILMASINA İZİN VERMEDİKLERİ İÇİN, BU SINIRLANDIRMALARIN BAZILARI SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

6. Kayıt ve Şifreler

Manheimturkiye.com Hizmetleri Belirli Manheimturkiye.com servislerine ve hizmetlerine erişebilmeniz için size Manheimturkiye.com’a kaydolma fırsatı verilecektir. Kayıt işleminin bir gereği olarak, bir kullanıcı adı ve bir şifre seçeceksiniz. Bu kayıt işlemi sırasında verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olacağını ve (i) bir başka gerçek ya da tüzel kişinin adı ile hizmete kaydolmayacağınızı ya da hizmete giriş yapmayacağınızı teşebbüs etmeyeceğinizi, ya da (ii) Borusan Manheim’ın kendi takdir yetkisi ile saldırgan bulacağı bir kullanıcı adı seçmeyeceğinizi kabul ediyorsunuz. Borusan Manheim’ın kayıt işleminiz sırasında verdiğiniz bilgilerin doğru olmadığı, hatalı olduğu, güncel olmadığı ya da eksik olduğundan şüphe etmek için makul nedenleri olduğu takdirde, hesabınızı geçici olarak durdurma ya da iptal etme ve tüm ve herhangi bir mevcut ya da ileride yapılacak hizmet ya da servis kullanımlarını (ya da bu kullanımların herhangi bir bölümünü) reddetme hakkına sahiptir. Şifrenizin ve hesabınızın gizliliğini korumaktan siz sorumlusunuz, ve şifreniz ya da hesabınız ile yapılan tüm faaliyetlerden siz sorumlusunuz. Her oturum sonunda hesabınızdan kesinlikle çıkış yapacağınızı kabul ediyorsunuz. Şifrenizin ya da hesabınızın izinsiz olarak kullanıldığını ya da bir başka güvenlik ihlalini farkettiğiniz ya da şüphelendiğiniz takdirde, Borusan Manheim’ın Müşteri Destek Birimine bilgi@Manheimturkiye.com adresine yazarak derhal haber vermeyi kabul ediyorsunuz. Manheimturkiye.com şifrenizi ya da hesap bilgilerinizi koruyamamanızdan ya da gizli tutamamanızdan kaynaklanan herhangi bir zarardan ya da hasardan sorumlu değildir. Herhangi bir diğer kişinin şifresini ya da hesap bilgilerini kullanmanız ya da kullanmaya teşebbüs etmeniz kesinlikle yasaktır.

bana özel
bana özel’de yer alan gizli bilgiler nedeniyle, bana özeli kaydetmek için bazı bilgiler girmeniz talep edilir. Bu kayıt sırasında verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olacağını kabul ediyorsunuz. Borusan Manheim’in bana özel kaydı sırasında verdiğiniz bilgilerin doğru olmadığı, hatalı olduğu, güncel olmadığı ya da eksik olduğundan şüphe etmek için makul nedenleri olduğu takdirde, hesabınızı geçici olarak durdurma ya da iptal etme ve tüm ve herhangi bir mevcut ya da ileride yapılacak bana özel hizmeti kullanımlarını (ya da bu benimsayfam kullanımların herhangi bir bölümünü) reddetme hakkına sahiptir. bana özel şifrenizi diğer kişilere verdiğiniz takdirde, bu kişiler sizin önemli hesap bilgilerinize erişeceklerdir. Dolayısıyla, bana özel şifreleri herhangi bir diğer kişiyle paylaşılmamalıdır. Her oturum sonunda hesabınızdan kesinlikle çıkış yapacağınızı kabul ediyorsunuz. Şifrenizin ya da hesabınızın izinsiz olarak kullanıldığını ya da bir başka güvenlik ihlalini farkettiğiniz ya da şüphelendiğiniz takdirde, Borusan Manheim’ın Müşteri Destek Birimine info@Manheimturkiye.com adresine yazarak derhal haber vermeyi kabul ediyorsunuz. Manheimturkiye.com şifrenizi ya da hesap bilgilerinizi koruyamamanızdan ya da gizli tutamamanızdan kaynaklanan herhangi bir zarardan ya da hasardan sorumlu değildir.

7. Muhtelif

Manheimturkiye.com sitesini ya da sitenin hizmetlerini ve servislerini kullandığınız takdirde, Manheimturkiye.com web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi almak ve/veya indekslemek için otomatik araçlar kullanmamayı ve/veya fiyat teklif etme, satın alma ya da hesap açmak gibi, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, işlevlerle ile etkileşim içerisine girmemeyi kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, siteyi ya da Manheimturkiye.com servislerini ve hizmetlerini istenmeyen e-postalar göndermek amacıyla e-posta adresleri toplamak için kullanmamayı kabul ediyorsunuz. Manheimturkiye.com hizmetini sadece Borusan Manheim tarafından izin verilen ürün ve hizmetleri satmak ve satın almak için kullanmayı kabul ediyorsunuz. Manheimturkiye.com’u, bizim yazılı kesin onayımız olmaksızın, diğer ürün ya da hizmetlerin reklamını yapmak ya da diğer ürün ya da hizmetleri herhangi bir kişiye satmaya ya da satın almaya ikna etmek için ya da herhangi bir şekilde bağışta bulunmak için kullanmamayı kabul ediyorsunuz.

İşbu Ziyaretçi Sözleşmesini ihlal edecek ya da bizim fikrimize göre diğerlerinin bu siteden yararlanma kabiliyetini engelleyecek ya da diğerlerinin haklarına tecavüz edecek olan herhangi bir kişiye, Manheimturkiye.com web sitesine ya da Manheimturkiye.com web sitesi tarafından sunulan herhangi bir hizmet ya da servise erişimi reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz.

Borusan Manheim, sizin herhangi bir Manheimturkiye.com hizmetini ya da servisini kullanma hakkınızı herhangi bir zamanda size haber vermeden iptal edebilir ya da sona erdirebilir.